Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
poniedziałek, 22 kwietnia, 2019

Taniec

SKAN- III MIEJSCE TANIEC_smallOd kilku miesięcy dziewczyny z Butterfly przygotowywały się do VII Powiatowego Jesiennego Festiwalu Tanecznego „Tańczyć każdy może” i do perfekcji  starały się pod kierunkiem Luizy Szlosek dopracować układy choreograficzne. Festiwal odbył się w dniu 13listopada 2009 roku w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie.
Nasze reprezentantki konkurowały  z pięcioma innymi drużynami z całego powiatu nyskiego. Tancerki z Butterfly zaprezentowały układy taneczne w stylach pasodoble i hip-hop. Spośród innych uczestniczek wyróżniły się precyzją i pomysłowością wykonania swoich układów, kostiumami oraz charyzmą. Gdy dziewczęta opuszczały scenę  towarzyszyły im głośne brawa i owacje na stojąco części publiczności, wśród której znalazła się rozgrzewająca atmosferę licznie zgromadzona ,, delegacja” z Alterny.
Śmiało można powiedzieć, że były to jedne z najlepszych prezentacji w ich kategorii wiekowej. Pozostałe zespoły podniosły poprzeczkę bardzo wysoko, ale nasza grupa nie została w tyle i została wyróżniona miejscem na podium.
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
Zespól taneczny BUTTERFLY powstał w 2007, którego skład wchodziły: Luiza Szlosek, Pamela Kłoczko, Agnieszka Sulikowska oraz Aleksandra Jasiok. Dziewczyny wkładając w taniec i choreografie dużo energii i własnych pomysłów utworzyły układ do piosenki Vanessy Mey, po czym miały możliwość występu podczas jednego z projektów Katharsis refleksyjnie. Zespól miał również okazje nabyć nowe doświadczenia podczas sesji nagraniowej JAMIE- ALTERNA, która pozwoliła uczestniczkom pokazać ich własną prace i pomysłowość. Niestety współpraca dziewczyn dobiegła końca, jednak zespół BUTTERFLY nie przestał istnieć…
Odnowa sekcji powstała w lutym 2008 roku z inicjatywy Luizy Szlosek. Składa się z przebojowej dziewięcioosobowej grupy. W skład wchodzą:
  • Wiktoria Surówka
  • Karolina Syga
  • Patrycja Tytko
  • Paulina Odziomek
  • Edyta Filar
  • Zuzanna Piejdak
  • Kinga Rodak
  • Zuzanna Kraus
  • Paulina Bielak
Dziewczyny  uczęszczają na zajęcia taneczne i aktywnie biorą w nich udział, w ten sposób mogą odkrywać swoje możliwości.
Debiutancki występ BUTTERFLY miał miejsce w maju. Na przeglądzie zespołów tanecznych w Sarnowicach. Dziewczyny zaprezentowały dwa tańce: jazz oraz passodoble. Był to ich pierwszy sukces. Zajęły III miejsce!
Drugi, jednakże bardzo emocjonujący występ dziewczyny miały okazje pokazać podczas kolejnego projektu: Katharsis refleksyjnie. Występ, pomimo wielu leków przed własną publicznością, odniósł sukces. Opiekunka zespołu- Luiza Szlosek usłyszała wiele miłych słów ze strony zaproszonych gości.
W dniach 19-20 września dziewczyny miał okazję uczestniczyć w warsztatach tanecznych prowadzonych przez instruktorkę tańca Agnieszkę Drozdowską z Opola. Uczyły się podstaw jazzu oraz hip-hopu i dzięki temu mogły nabrać wiele nowych doświadczeń i  umiejętności.
Taniec, dla części dziewczyn , jest pasją, radością, wrażeniem emocji a nawet całym życiem. Gdy mówią o tańcu, nie kryją jak jest dla nich ważny:
„Nasza siła tkwi głęboko w sercach, realizujemy swoje marzenia i zamierzone cele. Cele, które łączy jedna zasadnicza więź -taniec będący formą samorealizacji oraz naszą pasją!”- oto komentarz jednaj z dziewczyn.
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

W dniach 19-20.09.2009 r. w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Paczkowie odbyły się warsztaty taneczne prowadzone przez instruktorkę tańca z Opola – Agnieszkę Drozdowską. Instruktorka poprowadziła warsztaty na zaproszenie opiekunki sekcji BUTTERFLY – Luizy Szlosek. Tego typu warsztaty zorganizowane zostały przez Alternę po raz pierwszy. W sobotę i niedzielę zajęcia odbywały się w godzinach 10-13 i 15-17 (w sumie 10 godzin).

Sonda...

W ilu sekcjach Alterny działasz?