Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
poniedziałek, 22 kwietnia, 2019

Kabaret

Turbo Ptysie

 Hmm, co może oznaczać cytat w tytule? Czy ma to w ogóle jakiś związek z tym, o czym będzie ten artykuł? Oczywiście, że tak! Cytat po części wiąże się z udziałem naszej grupy kabaretowej TurboPtysie Powiatowym Festiwalu Twórczości Amatorskiej Dzieci i Młodzieży w Sarnowicach! Co może oznaczać ? Ta zagadka zostanie Wam pewnie wyjaśniona w dalszej części artykułu :) . 
Historię najlepiej zacząć od początku. Najpierw był Adam i Ewa, później Romeo i Julia ... a teraz jest grupa kabaretowa Turbo Ptysie, działająca przy Stowarzyszeniu Młodych Gminy Paczków "Alterna"... :) . Początkowym założeniem wyjazdu do Sarnowic był występ grupy teatralnej " Nefesz ", nad którą opiekę sprawują Karolina Kmiecik, oraz mgr Renata Jasińska. W późniejszych planach do wyjazdu włączono również naszą grupę, która zadebiutowała podczas "KATHARSIS - WIOSENNE OCZYSZCZENIE NA WESOŁO! ", gdzie zaprezentowała swój autorski skecz pt. "W oborze po godzinach .

plakat

Uwaga! Uwaga! Turbo Ptysiów nalot majowy!

 

Już niebawem odbędzie się długo wyczekiwana premiera Turbo Ptysiów. Jedyny taki klimat, jedyni tacy ludzie. Weź ze sobą całą rodzinkę, kochanka czy kochankę ;) Tylko u nas zostaniesz widzem interaktywnej telewizji na żywo! Obecność obowiązkowa. Przewidziane są nagrody. Emisję  rozpoczynamy 22 maja o godzinie 19:00 w studiu telewizyjnym gmachu paczkowskiego Gimnazjum Publicznego. Wstęp wolny!

Pewnego naprawdę upalnego dnia, grupa ludzi rozśmieszyła nas do łez. A o czym mowa? O Katharsis na wesoło! Czyli… Turbo Ptysie atakują….
02 maja od godzin rannych w auli Gimnazjum Publicznego trwały gorączkowe i bardzo dokładne przygotowania do wieczornego występu. Grupa osób z sekcji plastycznej ART wraz z ich opiekunem, Panią Joanną Kłoczko zamontowała przygotowaną wcześniej scenografię. Obsługa techniczna  także mieła pełne ręce roboty. To do nich należała oprawa graficzna i muzyczna występu. Nad wszystkim czuwał oczywiście Pan Andrzej Kłoczko. Kiedy wszystko zostało zapięte na ostatni guzik, nasuwało się pytanie: „Ile osób zechce nas odwiedzić?”

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

Sonda...

W ilu sekcjach Alterny działasz?