Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
poniedziałek, 22 kwietnia, 2019
23.08.2009

Wsparcie

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Działalność Stowarzyszenia Młodych Gminy Paczków ALTERNA ma na celu aktywizację młodych ludzi, szczególnie w sferze kultury i sztuki. Obecnie nasze „skrzydła” rozwijają się coraz szerzej. W życie działających w ramach organizacji sekcji artystycznych angażuje się coraz więcej młodzieży, po to by aktywnie uczestniczyć w realizacji naszych projektów. Było o nich głośno i będzie jeszcze głośniej! Stowarzyszenie współpracuje z  lokalnymi organizacjami i instytucjami publicznymi, dodatkowo rozwija się nasza współpraca z organizacjami z partnerskiego miasta Einbeck. Jak widać nie stoimy w miejscu, przeciwnie – DZIAŁAMY!!!
logo
Pochłonięci przez wir rozwoju (patrz logo – Uwierz! TO WCIĄGA!!!) postanowiliśmy zaprosić lokalne społeczeństwo do współpracy. Więc:
  • Jeżeli kultura i sztuka nie są Ci obce!
  • Jeżeli chcesz być dumny ze Swojego miasta!
  • A przede wszystkim, jeżeli zależy Ci na rozwoju młodzieży, wśród której są także Twoje dzieci…
Darowizna – forma pomocy, z której korzyści płyną dla obu stron. Wspierając nas materialnie obniżasz Swój podatek dochodowy wartości darowizny (może mieć formę rzeczową lub finansową).
Sponsoring – forma wsparcia dotycząca głównie przedsiębiorstw, w której również korzystają obie strony. Dofinansowując działalność organizacji zapewniasz Swojej firmie reklamę podczas organizowanych przez nas imprez, ale również możesz zakwalifikować to jako koszty działalności.
PRZEDSIĘBIORCO! Jeżeli posiadasz zbędny (ale sprawny) sprzęt biurowy (typu: komputer, kserokopiarka itp.) i zamierzasz się go pozbyć – NIE RÓB TEGO!!! My się nim zaopiekujemy! Ofiarowując go nam jako darowiznę obniżysz swój podatek dochodowy!

Sonda...

W ilu sekcjach Alterny działasz?